Manchester City - Fulham Canli Maç İzle 01 Kasim 2018


Manchester City - Fulham Canli Maç İzle 01 Kasim 2018İngiltere lig kupasında yaşanmakta olan heyecan futbol severleri oldukça etkiliyor. Yaşanacak olan çekişmeli anları bir an bile kaçırmak istemeyeceksiniz. Son derece özel fırsatlar sizin için bir araya getiriliyor. Beklentilerinizi karşılayacak ve daha da üzerine çıkacak olan imkanları bir arada bulmaya hazır olun. Bundan sonra deneyimleyecekleriniz ve yararlanacaklarınızın özel olduğunu göreceksiniz. İki takımda sahadan galibiyetle ayrılmak için önemli mücadele verecek. Manchester City – Fulham Canlı Maç İzle 01 Kasım karşılaşmasında bol golün olmaması şaşırtıcı olacaktır. Bu nedenle bu anları sizlerde mutlaka izlemelisiniz.

“EŞSİZ MAÇ DENEYİMLERİ SİZİNLE OLACAK”

Gelişen ve yükselen heyecana yakından ortak olmak için doğru adrestesiniz. Beklentilerinizdeki gibi bir futbol mücadelesi yaşanacak. Bu özel karşılaşmayı sorunlardan uzak bir şekilde takip edebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayın. Manchester City – Fulham Canlı Maç İzle 01 Kasım günü büyük heyecan bulunuyor. Hemen seyretmeye başlamak için tek doğru adreste olduğunuzu da hatırlatalım.

Maç Tarihi: 01.11.2018

Maç Saati: 22.45


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir