Lyon - St.Etienne Canli Maç İzle 23 Kasim 2018


Lyon - St.Etienne Canli Maç İzle 23 Kasim 2018Fransa ligi büyük bir yarış içinde devam ederken, böylesi kaliteli anları kesintisiz bir şekilde takip etmeye başlayın. Takımların kazanmak için göstermiş oldukları mücadele kaçmaz. Bu anları büyük bir keyifle takip etmek isteyeceksiniz. Lyon - St. Etienne Canlı Maç İzle 23 Kasım mücadelesi şampiyonluk yarışı için çok heyecan verici olacak. Kaçırılmayacak fırsatlar sizin için bir araya geliyor. Böylesi yüksek heyecana hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Beklentileriniz karşılayacak olan anları kaçırmamalısınız. Yüksek mücadele kaliteli ve özel geçecek olan anları bir arada bulmaya hazır olun. Şimdi hiç olmadığı kadar kesintisiz bir şekilde maç yayınlarını takip edebileceksiniz.

“LYON EVİNDE KAZANMAK ZORUNDA”

Zorluk derecesi yüksek olan mücadelelerden birine daha hemen katılabilirsiniz. Beklentileri karşılayacak olan oldukça yüksek bir heyecan yaşanacak. Maçı seyretmeye gelen taraftarları da özel anlar bekliyor. Lyon - St.Etienne Canlı Maç İzle 23 Kasım günü heyecan çok yüksek olacak. Böylesi heyecan kaçırılmayacak kadar özel oluyor.

Maç Tarihi: 23.11.2018

Maç Saati: 23.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir