Genk - Beşiktaş Canli Maç İzle 08 Kasım 2018


Genk - Beşiktaş Canli Maç İzle 08 Kasım 2018UEFA Avrupa liginde odlukça önemli maçlara bir yenisi daha ekleniyor. Alınacak olan sonuçların son derece önemli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Çünkü gruptan çıkmaların ancak bu sayede mümkün olduğu açık bir şekilde görülüyor. Özellikle de önceki maçlarda yaşanan puan kayıpları nedeniyle bu maçta alınacak olan sonuç merakla bekleniyor. İki takımda da yaşanan önemli çekişmenin sonuca nasıl yansıyacağını kısa süre içinde görmüş olacağız. Genk - Beşiktaş Canlı Maç İzle 08 Kasım mücadelesinde bolca pozisyon yaşanacak. Sahadan galibiyetle ayrılmak isteyen takımların performansı merak ediliyor. Bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz.

“BEŞİKTAŞ SAHAYA FAVORİ OLARAK ÇIKIYOR”

Temsilcimiz güçlü bir kadroya sahip olmasına rağmen bir türlü istenileni vermek, konusunda başarılı olamıyor. Bu nedenle işlerinin oldukça zor olduğundan söz edebiliriz. Genk - Beşiktaş Canlı Maç İzle 08 Kasım mücadelesinde ise bunu tercine çevirmek istiyor. Mutlaka kazanmak zorunda olan takımda birçok şey değişecek. Tempolu bir mücadele olacak.

Maç Tarihi: 08.11.2018

Maç Saati: 20.55No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir