Darüşşafaka - Anadolu Efes Canli Maç İzle 22 Kasim 2018Darüşşafaka - Anadolu Efes Canli Maç İzle 22 Kasim 2018THY Euroleague maçlarında efsane bir heyecan yaşanıyor. Temsilcilerimizin karşı karşıya geleceği anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Oldukça önemli bir heyecan yaşanıyor olacak. Bu anları naklen bir şekilde takip edebilmenin tadını çıkarın. Sizleri memnun edecek olan yayın olanaklarını hiçbir zaman kaçırmamalısınız. Darüşşafaka - Anadolu Efes Canlı Maç İzle 22 Kasım mücadelesinde nasıl bir tansiyonun olacağı ise merak ediliyor. Avrupa’nın en büyük organizasyonlarından birinde Türk fırtınası esecek. İslemek isteyen taraftarları da oldukça özel dakikaların beklediğini söyleyebiliriz. Mutlaka bu yüksek heyecana ortak olmak isteyeceksiniz.

“KIRAN KIRANA BİR HEYECAN YAŞANACAK”

Beklentilerinizi karşılayacak olan özel hizmet standartlarında uzak kalmamalısınız. Bu ekranlarda yararlanacaklarınızın oldukça anlamlı ve özel olduğundan söz edebiliriz. Sizi bekleyen avantajlı ve ayrıcalıklı hizmet standartlarını kaçırmamalısınız. Darüşşafaka - Anadolu Efes Canlı Maç İzle 22 Kasım mücadelesi oldukça çekişmeli yaşanacak. İzleyenlerin memnuniyet duyacağı anları kaçırmamalısınız. Sürekli daha da özel hale gelen hizmet standartları burada.

Maç Tarihi: 22.11.2018

Maç Saati: 20.15

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir