Çaykur Rizespor - Ankaragücü Canli Maç İzle 30 Kasim 2018


Çaykur Rizespor - Ankaragücü Canli Maç İzle 30 Kasim 2018Dopdolu heyecan için sizlerde ekran başına. 90 dakika büyük heyecan için her şey hazır. Takımların sahada ortaya koyacakları yüksek mücadele gücünün izleyenlerin çok memnun edeceğine emin olabilirsiniz. Çaykur Rizespor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 30 Kasım karşılaşmasından çıkacak olan sonucun birçok takımın daha ilgisini çektiğini söyleyebiliriz çünkü puan durumunun buna bağlı olduğunu unutmayın. Her anı çekişmeli geçmesi beklenen anları kaçırmamalısınız. Büyük mutluluklar sizleri bekliyor. Futbol severlerin beğeni ile takip edeceği mücadeleyi kolayca takip edebilirsiniz. İki takımda kazanma planları yapıyor.

“KAZANACAK OLAN TAKIM YÜKSELECEK”

Puanların birbirine çok yakın olması nedeniyle alınacak olan sonuçların çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çaykur Rizespor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 30 Kasım mücadelesinde çıkacak olan sonucun sıralamayı doğrudan etkilemesi de önemli olacak. Büyük heyecan için atılacak her adım önemlidir. İlk golü atan takımın çok daha avantajlı hale geleceğini söyleyebiliriz. Büyük heyecan kaçmaz.

Maç Tarihi: 30.11.2018

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir