Aytemiz Alanyaspor - Yeni Malatyaspor Canli Maç İzle 04 Kasim 2018


Aytemiz Alanyaspor - Yeni Malatyaspor Canli Maç İzle 04 Kasim 2018Süper ligde takımların kanması için büyük çaba sarf ediliyor. İki takımda en iyi oyununu ortaya koymak zorunda. Ancak bu sayede kazanmayı başaracaklar. Şimdi ekranlara gelecek olan karşılaşmaların çok daha çekişmeli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Bunlara bir yenisi ekleniyor. Aytemiz Alanyaspor - Yeni Malatyaspor Canlı Maç İzle 04 Kasım günü yaşanacak olan heyecan dolu anları naklen bir şekilde takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizin çok üzerinde fırsatlar ve performanslar sizi bekliyor. Şimdi böylesine özel fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Önemli oyuncuların forma giyeceği karşılaşmada heyecan dorukta olacak.

“MAÇIN FAVORİSİ YOK”

İki takımcıdan etkili isimlere ve takım oyununa sahip olması nedeni ile bir favori yok. Aytemiz Alanyaspor - Yeni Malatyaspor Canlı Maç İzle 04 Kasım mücadelesi her anlamda çekişmeli olacak. Hakemin başlama vuruşu ile heyecan tavan yapacak. Şimdi sizlerde bu anları naklen izleyebilirsiniz. Beklentilerinizin üzerinde kalite ve ayrıcalıklar ile tanışmaya hazır olun.

Maç Tarihi: 04.11.2018

Maç Saati: 16.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir