Akhisarspor - Bursaspor Canli Maç İzle 25 Kasim 2018


Akhisarspor - Bursaspor Canli Maç İzle 25 Kasim 2018Orta sıralarda mücadele veren ancak Avrupa kupalarına katılabilmek için gerekli olan seviyeye yükselmeye çalışan takımların mücadelesine konuk olacağı. Son haftaların çıkış arayan iki takımın mücadelesi çok çekişmeli geçecek. Özellikle de ev sahibi için alt sıralardan kurtulmak için bir şans olarak görülüyor. Bu anları sizlerde büyük bir keyifle takip edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek olan hizmet standartlarını kaçırmayın. Akhisarspor - Bursaspor Canlı Maç İzle 25 Kasım günü yaşanacak olan heyecan dolu çekişmeye uzak kalmamalısınız. İki takım taraftarının da maça yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Tribünlerde önemli bir yoğunluk yaşanacak.

“KALİTE BİR MAÇ SEYREDECEĞİZ”

Son zamanlarda form yakalayan oyuncaların performansı belirleyici olacak. Maçtan alınacak olan sonucun kimin yararına olacağı ise 90 dakikanın ardından beli olacak. Tek belli olan ise Akhisarspor - Bursaspor Canlı Maç İzle 25 Kasım karşılaşmasında oyuncuların bütün terlerini dökecek olmasıdır. Bu keyfe hemen şimdi ortak olabilirsiniz.

Maç Tarihi: 25.11.2018

Maç Saati: 16.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir