Yeni Malatya - Galatasaray Canli Maç İzle 28 Ekim 2018


Yeni Malatya - Galatasaray Canli Maç İzle 28 Ekim 2018Maç eksiğiyle liderlik koltuğunu kaptıran Galatasaray, mutlak galibiyet arıyor. Kazanarak ayrılmanın çok önemli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Bunun bilincinde olan ekip, son derece önemli bir hazırlık sürecinden geçti. Ev sahibi ekip çıkış yapan oyunu ile adından söz ettirmek istiyor. Bir yandan da konuk ekipte sakat sayıların çok olması öne çıkıyor. Sakat oyuncuların mücadeleyi nasıl etkileyici büyük bir soru işareti oluşturuyor. Her şeye rağmen galip gelebilmenin büyük önem taşıdığından söz edebiliriz. Bu anları keyifli bir şekilde takip etmeye hazır olun. Yeni Malatya - Galatasaray Canlı Maç İzle 28 Ekim mücadelesi son derece heyecan verici anlara sahne olacak.

“MİLYONLAR BU MAÇI BEKLİYOR”

Rekabetin çok yüksek olacağı karşılaşmayı naklen bir şekilde seyretmeye hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak Yeni Malatya - Galatasaray Canlı Maç İzle 28 Ekim mücadelesi izleyenlere keyif verecek. Sizlerde böylesine keyifli anları naklen bir şekilde takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 28.10.2018

Maç Saati: 18.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir