Türk Telekom - Valencia Basket Canli Maç İzle 10 Ekim 2018


Türk Telekom - Valencia Basket Canli Maç İzle 10 Ekim 2018Eurocup heyecanına kesintisiz orak olmanın tadını çıkaracaksınız. Şimdi sizleri bekleyen önemli fırsatlar ve ayrıcalıklı deneyimler için yapmanız gerekenler kolay hale geliyor. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan hizmet standartları için yamanız gerekenler kolay hale geliyor. Bundan sonra yararlanacaklarınız ile beraber avantajlı hale geleceksiniz. Sizleri ayrıcalıklı kılacak olan fırsatlar kaçmaz. Bu ekranlarda birbirinden kaliteli maç yayınlarını hemen seyretmeye başlayabilirsiniz. Türk Telekom - Valencia Basket Canlı Maç İzle 10 Ekim mücadelesindeki çekişmede sizi etkileyebilmek için yeterli olacak. Hemen şimdi yakından takip edebilirsiniz.

“ARTAN MAÇ DENEYİMLERİ KRİTİK ROLDE”

Oyuncu güçlülüğünün getirmiş olduğu avantajları iki takımda değerlendirmek istiyor. Kağıt üzerinde konuk takım daha avantajlı görünüyor olsa da temsilcimiz evinde oynamanın avantajını kullanacak. Bu anları şimdi naklen seyredebilirsiniz. Türk Telekom - Valencia Basket Canlı Maç İzle 10 Ekim günü mücadele kesintisiz bir şekilde sizi bekliyor. Bu anlardan uzak kalmamalısınız.

Maç Tarihi: 10.10.2018

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir