Real Madrid - Viktoria Plzen Canli Maç İzle 23 Ekim 2018


Real Madrid - Viktoria Plzen Canli Maç İzle 23 Ekim 2018Dünyanın en iyi oyuncularını kadrosunda bulunduran Real Madrid, ligde geçirdiği kötü haftaların ardından mutlak bir galibiyet arıyor. Alınacak olan etkileyici sonuç için hazır durumdalar. Yaşadıkları kötü gidişe dur demeleri için son derece önemli anlar yaşanacak. Kaçırılmayacak fırsatları hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Real Madrid - Viktoria Plzen Canlı Maç İzle 23 Ekim mücadelesinde bol gol bekleniyor. Kendi seyircisi önünde sahne alacak olmanın avantajını kullanmak isteyen ekibi birçok imkân bekliyor. Özel ve keyifli geçmesini beklediğimiz dakikaları naklen izlemeye başlayabilirsiniz. Son derece avantajlı fırsatlara sahip olacaksınız.

“REAL MADRİD SAHANIN MUTLAK FAVORİSİ”

Yaşanacak heyecanın tadını en keyifli şekilde çıkarmaya hazır olun. Beklentileriniz üzerinde ayrıcalıklar sayesinde önemli fırsatlara sahip olacaksınız. Real Madrid - Viktoria Plzen Canlı Maç İzle 23 Ekim mücadelesi ilk dakikadan itibaren heyecan verici olacaktır. Keyif dolu anları naklen bir şekilde takip etmeye başlamak için doğru adres.

Maç Tarihi: 23.10.2018

Maç Saati: 22.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir