Medipol Başakşehir - Kayserispor Canli Maç İzle 20 Ekim 2018


Medipol Başakşehir - Kayserispor Canli Maç İzle 20 Ekim 2018Ligde liderin puan kaybettiği haftada galip gelerek, aradaki puan farkının azaltılması isteniyor. Hedeflenen başarıya ulaşabilmek için yapılması gerekenler önemli olacak. Beklentilerinizi karşılayacak olan yüksek heyecana hemen ortak olabilirsiniz. İki takımda sahada kazanmak için olacak. Alınacak olan sonucun ligin puan durumuna doğrudan katkısı olacağını söylemek mümkün. Medipol Başakşehir – Kayserispor Canlı Maç İzle 20 Ekim mücadelesini milyonlar canlı takip edecek. Beklentilerinizi karşılayacak olan heyecan dolu fırsatlar kaçmaz. Bu heyecana yakından ortak olmak için yapmanız gerekenler kolay oluyor.

“ÇEKİŞMESİ VE KALİTESİ YÜKSEK BİR MAÇ”

Son zamanların parlayan takımı Kayserispor zorlu bir mücadeleden puanla ayrılmak istiyor. Yapmaları gereken son derece kıymetli olacak. Alınacak olan sonucun değeri yüksek. Lidere bir adım daha yaklaşabilmek için mutlaka kazanmak istiyorlar. Medipol Başakşehir – Kayserispor Canlı Maç İzle 20 Ekim mücadelesi bu anlamda özel olacak. Takip edeceğiniz özel fırsatları kaçırmayın. Oldukça ayrıcalıklı olacaksınız. Bu fırsatları kaçırmayın.

Maç Tarihi: 20.10.2018

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir