Malmö - Beşiktaş Canli Maç İzle 04 Ekim 2018


Malmö - Beşiktaş Canli Maç İzle 04 Ekim 2018
Temsilcilerimiz Avrupa kupasında boy gösterirken, futbol severleri oldukça çekişmeli dakikalar bekliyor. Oynanacak olan çekişmeli futbol maçlarını naklen bir şekilde takip edebilmek için yapmanız gerekenler özel olacak. Malmö - Beşiktaş Canlı Maç İzle 04 Ekim maçında heyecan tavan yapacak. Temsilcimiz iyi kadrosu ile rakip sahada üç puan arıyor. Rakip takımda önemli oyun ön plana çıkarken, alınacak olan sonuçlar son derece önemli olacak. Bu anları sizlerde yakından takip edebilirsiniz. Eşsiz deneyimler ve futbol coşkusunu kaçırmayın. Karşılaşmanın sonuna kadar heyecan katsayısı azalmayacak. Böylesine yüksek kalite kaçmaz.

“ZORLU MAÇ YAYINLARINI KAÇIRMAYIN”

Önemli çekişmeye sahne olacak anları naklen olarak takip edebilirsiniz. Milyonlarca taraftar ekranlara kilitlenirken, bu anları büyük bir keyifle takip edebiliyor olmanın tadını çıkaracaksınız. Malmö - Beşiktaş Canlı Maç İzle 04 Ekim mücadelesinde eşsiz deneyimler sizi bekliyor. Bu fırsatları yakından takip etmelisiniz. Keyifle bu fırsatlara ortak olun heyecan dolu anlar kaçmaz.

Maç Tarihi: 04.10.2018

Maç Saati: 22.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir