Köln - Duisburg Canli Maç İzle 08 Ekim 2018


Köln - Duisburg Canli Maç İzle 08 Ekim 2018Alman ligi her zaman olduğu gibi coşkulu anlara sahne olacak. Bu seviyedeki takımların başarısı son derece etkileyici oluyor. Yaşanan çekişmeyi naklen ve kusursuz olarak seyretmek için doğru yerdesiniz. Deneyimlemeye başlayacağınız imkânlar ile özel olan tarafta yerinizi almış olacaksınız. Gelişen ve yükselen kalitesi ile beklentilerinizi karşılayacak olan hizmetleri kaçırmayın. Köln – Duisburg Canlı Maç İzle 08 Ekim mücadelesinde iki takımında birbirilerine gol atacak kapasitesi bulunuyor. Buda oyunun nasıl bir dengede geçeceğini gösteriyor. Aynı zaman coşkulu bir futbol kaçınılmaz olacak. Sizlerde bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz.

“ARTAN HEYECAN HER AN YANINIZDA”

Beğeni ile takip edeceklerinizin sayısı her geçen yükseliyor. Takımların şampiyon olabilmek ve Avrupa kupalarına katılabilmek için göstermiş oldukları mücadeleleri yakından takip edin. Köln – Duisburg Canlı Maç İzle 08 Ekim günü yaşanacak olan çekişmeyi kaçırmamalısınız. Yükselen ve avantajlı hale gelen fırsatlar kaçmaz. Hemen takip etmeye başlamak için kesinlikle doğru kanaldasınız.

Maç Tarihi: 08.10.2018

Maç Saati: 21.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir