Hirvatistan - İngiltere Canli Maç İzle 12 Ekim 2018


Hirvatistan - İngiltere Canli Maç İzle 12 Ekim 2018Dev karşılaşma öncesi her şey hazır. Takımların nasıl bir oyun anlayışı ile sahada olacakları ve çok daha fazlası için hemen bu ekranları takip etmeye başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar için doğru yerdesiniz. deneyimlemeye başlayacağınız hizmetler beğeninizi toplayacak. Hırvatistan – İngiltere Canlı Maç İzle 12 Ekim mücadelesinde büyük çekişme yaşanacak. İki takımda kadrosunda güçlü oyuncuları barındırıyor. Buda mücadelenin ne denli çekişmeli geçeceğinin açık bir göstergesi oluyor. Kesinlikle bu anları takip etmekten memnun kalacaksınız. Ayrıcalıklı fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Her anı keyif dolu fırsatlar sizin için bir arada sunuluyor.

“DENEYİMLEMEYE BAŞLAYACAĞINIZ FIRSATLAR ÖZEL OLACAK”

Milli takımlar karşılaşmasında yaşanacak olan çekişme ve yüksek heyecan için doğru yerdesiniz. Sizleri bekleyen eşsiz kalite ve keyif dolu maç yayını kaçmaz. Hırvatistan – İngiltere Canlı Maç İzle 12 Ekim günü tüm tribünlerin dolu olması bekleniyor. Güçlü rakip takım karşısında ev sahibi Hırvatistan milli takımının neler yapacağı merak ediliyor.

Maç Tarihi: 12.10.2018

Maç Saati: 21.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir