Galatasaray - Basket Brescia Canli Maç İzle 16 Ekim 2018


Galatasaray - Basket Brescia Canli Maç İzle 16 Ekim 2018Eurocup heyecanını kaçırmak istemeyenleri muhteşem anlar bekliyor. Basketbol severlerin hayranlıkla takip edeceği anları yakından takip edin. Benzersiz deneyimler ve fırsatlar sizin için bir araya geliyor. Kesintisiz şekilde takip etmeye hazır olun. Beğeninizi kazanacak olan heyecan dolu maç yayınları sizi bekliyor. Galatasaray - Basket Brescia Canlı Maç İzle 16 Ekim mücadelesi her anı ile keyif dolu olacak. Yakından takip etmeye hemen başlayın. İki takımda kazanmak istese de mutlu sona ev sahibi ekip daha yakın. Temsilcimiz taraftarından alacağı güç ile sahadan mutlu ayrılmak istiyor.

“GALATASARAY SAHADA ZAFER ARIYOR”

Coşkulu bir mücadeleye hazır olun. Sahada oynanacak olan mücadelede tempo hep yüksek olacak. Galatasaray - Basket Brescia Canlı Maç İzle 16 Ekim günü yaşanacak olan çekişmeyi kaçırmamalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan anları yakından takip edebilirsiniz. Etkileyici bir mücadele ve heyecan dolu anlar kaçmaz. Bu yüksek kaliteye hemen sahip olmaya hazır olun.

Maç Tarihi: 16.10.2018

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir