CSKA Moskova - Darüşşafaka Canli Maç İzle 18 Ekim 2018


CSKA Moskova - Darüşşafaka Canli Maç İzle 18 Ekim 2018Dev rekabetin yaşandığı Avrupa basketbol kupasında temsilcimizi seyretmeye hazır olun. Büyük heyecana sahip olan mücadeleleri sorunsuz bir şekilde izleme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıcalıklı hissettirecek olan deneyimleri kaçırmayın. Bu ekranlarda sahip olacağınız deneyimler beklentilerinizi karşılamak için yeterli olacak. CSKA Moskova – Darüşşafaka Canlı Maç İzle 18 Ekim mücadelesinde yaşanacak olan çekişme tarifsiz olacaktır. İki takımda galibiyeti çok istiyor. Ev sahibi olmanın avantajını sonuna kadar kullanacak olan ekip, biletlerin tümünün satıldığını açıkladı. Buda havayı daha da güzelleştirecektir. Temsilcimiz ise her şeye rağmen galip gelmek istiyor.

“ZORLUK DERECESİ YÜKSEK BİR MAÇ YAŞANACAK”

İki takımda kazanabilmek için elinden geleni yapacak. Benzersiz deneyimler ve ayrıcalıklı fırsatlar için son derece doğru yerdesiniz. CSKA Moskova – Darüşşafaka Canlı Maç İzle 18 Ekim mücadelesinde bolca heyecan yaşanacak. Naklen izlemek ise sizin için en kolayı oluyor. Kesinlikle tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Bu değerli anlı canlı olarak izleyebileceksiniz.

Maç Tarihi: 18.10.2018

Maç Saati: 20.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir