Bursaspor - Ankaragücü Canli Maç İzle 06 Ekim 2018


Bursaspor - Ankaragücü Canli Maç İzle 06 Ekim 2018
Haftanın çekişmeli maçlarından biri daha bugün canlı yayınla ekranlar geliyor. Takımların kazanmak için en iyi performanslarını sergileyecek olması sizi ayrıcalıklı kılacak. Futbol severleri bekleyen çekişmeli anları naklen takip edebilmek için hazır olun. Bu anları durmaksızın takip edebileceksiniz. Bursaspor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 06 Ekim mücadelesinde iki takımında etkili oyun oynamasını bekliyoruz. Ev sahibi ekip taraftarı önünde güçlü oynuyor. Buda alt sıralardan yükselmeleri için iyi bir çıkış noktası olabilir. Ligin yeni ekibine karşı alacakları sonucunun değeri yüksek olacak. Birçok açıdan kıymetli maç bizi bekliyor”

“KESİNTİSİZ FUTBOL COŞKUSU KAÇMAZ”

Beklentilerinizin üzerine çıkacak olan futbol heyecanı kaçmaz. Bu anları naklen ve kesintisiz seyredebilmenin tadını çıkarın. Bursaspor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 06 Ekim günü etkileyici futbol ekranlara gelecek. Hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu anların heyecanı hep yüksek olacak. Kesinlikle takip etmekten memnun kalacaksınız. Zorluk seviyesinin yüksek olacağını da söyleyebiliriz.

Maç Tarihi: 05.10.2018

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir