Ankaragücü - Antalyaspor Canli Maç İzle 01 Ekim 2018


Ankaragücü - Antalyaspor Canli Maç İzle 01 Ekim 2018
Daha güçlü bir şekilde varlığını hissettirmeye çalışan iki takımda kazanabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Oynanacak olan mücadele büyük heyecanı beraberinde getirecek. İki takımın gösterecekleri performansı naklen bir şekilde takip etmeye hazır olun. Son derece heyecan verici anlar sizin için bir araya getiriliyor. Böylesine kıymetli dakikaları yakından takip etmeye başlamak için doğru yerdesiniz. Ankaragücü - Antalyaspor Canlı Maç İzle 01 Ekim mücadelesini naklen izlemeye hazır olun. Üst düzey tempo bu maçta olacak. Ekranlara gelecek olan anları naklen izlemeye başlamak için yapmanız gerekenler kolay hale geliyor. Sizlerde bu deneyimlere uzak kalmamalısınız.

“FAVORİSİ OLMAYAN MÜCADELE OLACAK”

Kâğıt üzerinde iki takımında güçlerinin birbirine yakın olması, kimim kazanacağı konusunda belli soru işaretlerini doğruyor. Alınacak olan sonucun büyük önemi bulunuyor. Ankaragücü - Antalyaspor Canlı Maç İzle 01 Ekim günü ekranlara gelecek olan çekişmeyi naklen takip etmeye hazır olun. Çok beğeneceğinize emin olabilirsiniz.

Maç Tarihi: 01.10.2018

Maç Saati: 20.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir