Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas Canli Maç İzle 17 Ekim 2018


Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas Canli Maç İzle 17 Ekim 2018Avrupa kupalarında güçlü oyunlar ortaya koyan temsilcilerimiz yine sahne alıyor. Oynayacakları oyun birçok kesim tarafından merak ediliyor. Bu karşılaşmalardan galip olarak ayrılabilmenin muhteşem avantajları olacak. Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas Canlı Maç İzle 17 Ekim mücadelesini kesintisiz bir şekilde takip etmeye hazır olun. Çekişmeli geçmesini beklediğimiz anları büyük bir heyecanla takip edeceksiniz. Ev sahibi konumunda sahaya çıkacak olan temsilcimiz sosyal projelere de gönderme yapacak. Mücadelenin farklı yönlerden de kıymetli anlamları bulunuyor. Böylesine değerli fırsatlara uzak kalmamak için sizlerde yerinizi alın.

“TEMSİLCİMİZ EVİNDE KAZANMAK İSTİYOR”

Son haftaların formda olan kadrosu şimdi Avrupa kupasında zafer arıyor. Alınacak olan bir galibiyet, ekibi bir adım daha öne taşıyacak. Bu nedenle buradan çıkacak olan sonucun kıymetli olduğundan söz etmek mümkün. Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas Canlı Maç İzle 17 Ekim günü çekişmeli geçecek olan dakikaları yakından takip etmek için doğru yerdesiniz.

Maç Tarihi: 17.10.2018

Maç Saati: 20.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir