Altınordu - Eskişehirspor Canli Maç İzle 22 Ekim 2018


Altınordu - Eskişehirspor Canli Maç İzle 22 Ekim 2018Her zaman ligde iddialı konumunu sürdürmek isteyen ev sahibi Altınordu, iyi bir performansla sahada kazanan taraf olmak istiyor. Coşkulu bir heyecan ve tempolu mücadeleleri yakından takip etmeye hazır olun. Üst düzey ayrıcalıklarla avantajlı olacağınız imkanları kaçırmamalısınız. Bundan sonra sahip olacağınız imkan özel halde sizi bekliyor. Beklentilerinizin üzerinde deneyimleri ve fırsatları kaçırmamalısınız. Altınordu - Eskişehirspor Canlı Maç İzle 22 Ekim mücadelesinde karşılıklı ve bol golün yaşanması bekleniyor. Buda futbol severlerin seyir zevkini yükseltecek olan başlıca aktördür.

“İKİ GÜÇLÜ EKİP KARŞI KARŞIYA GELİYOR”

Kökleri çok eskiye dayan iki takımın mücadelesi nefesleri kesecek. Kazanmak isteyen ve bunun için elinden geleni yapan takımların mücadelesini naklen takip etmeye hazır olun. Altınordu - Eskişehirspor Canlı Maç İzle 22 Ekim mücadelesinde yaşanacak olan çekişmeye yakından ortak olmaya ne dersiniz? Keyif dolu mücadelede iki takımında etkili oyunu görünecek. Buda beklentilerin karşılanması için yeterli olacak.

Maç Tarihi: 22.10.2018

Maç Saati: 19.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir