Akhisar Belediye - Göztepe Canli Maç İzle 29 Ekim 2018


Akhisar Belediye - Göztepe Canli Maç İzle 29 Ekim 2018Üst sıralarda varlık göstermek isteyen iki takımın mücadelesini izlemeye hazır olun. Son derece etkileyici geçecek olan anları naklen takip etmeye başlayın. İki takımda zorlu bir mücadele yaşayacaklarını biliyorlar. Buna oranla hazırlanan oyuncuların nasıl bir performans gösterecekleri merakla bekleniyor. Böylesine etkileyici mücadeleden alınacak olan sonucun birçok takım için önem taşıdığını belirtelim. Akhisar Belediye - Göztepe Canlı Maç İzle 29 Ekim günü sizlerde bu heyecana ortak olabilirsiniz. Etkileyici performanslar kaçmaz. Bu güzel ve kaliteli anları naklen izlemeye hazır olun. İyi oyuncuların performansını kaçırmayın.

“GÖZTEPE FAVORİ OLARAK KAZANMAK İSTİYOR”

Yaşanacak heyecan dolu anları etkileyici bir şekilde izlemeye başlamak için yapmanız gerekenler kolay hale geliyor. Şimdi sahip olacağınızı avantajlar ve yararlanacaklarınız ile yüksek kaliteye sahip olacaksınız. Akhisar Belediye - Göztepe Canlı Maç İzle 29 Ekim mücadelesi kaçırılmaz. Beklentilerinizin çok zerinde bir heyecan yaşanacak. Hakemin başlama düdüğü ile birlikte oldukça zor anlar gelecek.

Maç Tarihi: 29.10.2018

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir