Saint Etienne - Monaco Canli Maç İzle 28 Eylül 2018


Saint Etienne - Monaco Canli Maç İzle 28 Eylül 2018Coşkulu Fransa ligini kesintisiz bir şekilde izleme heyecanını kaçırmayın. Ekranlara gelecek birbirinden güzel maç yayınları beklentilerinizin karşılanmasında yeterli olacak. Bu anları kesintisiz bir şekilde takip etmek için geç kalmayın. Beğeninizi kazanacak olan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Şimdi heyecan dolu maç yayınları sizin için geliyor. Kesintisiz şekilde ekranlara gelecek fırsatları kaçırmayın. Her maç beğeninizi kazanacak ayrıcalıkları beraberinde getirecek. Sizlerde naklen bir şekilde takip etmeye hazır olun. Saint Etienne - Monaco Canlı Maç İzle 28 Eylül mücadelesine iki takımda mutlak galibiyet anlayışı ile çıkacak.

“MONACO SÜRPRİZ PEŞİNDE SAHAYA ÇIKIYOR”

Alınacak olan sonucun ligin üst sıraları için önemi bulunuyor. İddialı olan iki takımın nasıl bir oyun ile performans göstereceğini kaçırmak istemeyeceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar sizin için etkileyici olacak. Saint Etienne - Monaco Canlı Maç İzle 28 Eylül günü yaşanacak anları kaçırmayın. Son derece kaliteli bir maç izleme imkanına sahip olacaksınız.

Maç Tarihi: 28.09.2018

Maç Saati: 21.45
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir