Göztepe - Konyaspor Canli Maç İzle 30 Eylül 2018


Göztepe - Konyaspor Canli Maç İzle 30 Eylül 2018
Her anı özel olan mücadeleleri kaçırmak istemeyeceksiniz. Zorluk derecesinin her geçen gün daha da yükseldiği maçları büyük bir keyifle takip etmeye hazır olun. Sizleri ayrıcalıklı kılacak olan fırsatları bir arada bulacaksınız. Beğeninizi kazanacak olan imkânları bir arada bulmaya hazır olun. Göztepe - Konyaspor Canlı Maç İzle 30 Eylül mücadelesinde futbol adına her şey olacak. Takımların başarısı ve gösterecekleri performansı yakından takip etmeye hazır olun. İki takımda sahaya iddialı bir şekilde çıkacak. Buda maçın heyecanını ciddi anlamda yükseltecek. Sizlerde yakından takip edebilirsiniz.

“ZORLUK DERECESİ YÜKSEK MAÇLARDAN BİRİ”

Gerek puan durumunda gerekse de kadro kalitesi olarak birbirinde yakından olan takımların nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyor. Ortaya koyacakları oyun kalitesinin yüksek olacağından söz etmek mümkün olacak. Göztepe - Konyaspor Canlı Maç İzle 30 Eylül karşılaşmasında iki takımda kazanabilmek için elinden geleni yapacak. Buda oyuna zevk ve heyecan getirecek.

Maç Tarihi: 30.09.2018

Maç Saati: 19.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir